Aktualności

Zapraszamy na Spotkanie Wigilijne Pracodawców Lubelszczyzny “Lewiatan”!

piątek, Grudzień 7th, 2018

Zaproszenie Spotkanie Wigilijne PL Lewiatan 2018_18.12.2018

Elektroniczne zwolnienia lekarskie – Zapraszamy na szkolenie w ramach cyklicznych spotkań w ZUS 11.12.2018

środa, Listopad 28th, 2018

Szanowni Państwo,

Wraz z początkiem grudnia papierowe zwolnienia lekarskie odchodzą do przeszłości. Obowiązkowe stają się zwolnienia elektroniczne, czyli e-ZLA. W związku z rewolucją w zwolnieniach lekarskich PL Lewiatan wspólnie z ZUS w Lublinie oferuje Członkom naszej organizacji mini szkolenie podczas, którego pracodawcom przybliżone zostaną zasady wprowadzania e-zwolnień.

Zapraszamy właścicieli i pracowników naszych firm członkowskich już
11 grudnia (wtorek) w godz. 10:00-12:00 do

ejhmgaecajheleph

Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Oddział w Lublinie ul. Tomasza Zana 36A, Sala Konferencyjna nr 327 (III p.)

Szkolenie poprowadzi: Tomasz Zgrzebnicki

Tematyka: Elektroniczne zwolnienia lekarskie e-ZLA. Podczas szkolenia uczestnicy poznają najważniejsze regulacje w przepisach prawnych i uzyskają praktyczne wskazówki dotyczące odbierania zwolnień lekarskich przez internet.

Zapraszamy! Liczba miejsc ograniczona! Szkolenie jest bezpłatne.

Uprzejmie prosimy o zgłoszenia i potwierdzenie obecności do dnia 07.12.2018r. na maila pod adresem: biuro@prywatni.lublin.pl

Zapraszamy na Seminarium Inwestycyjne! – 29.11.2018

poniedziałek, Listopad 26th, 2018

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że zostaliśmy Partnerem niezwykłego wydarzenia dotyczącego branży nieruchomości, które odbędzie się już 29.11.2018r w Hotelu Alter, ul. Grodzka 30 w Lublinie. Jednym z Prelegentów będzie nasz Prezes Dariusz Jodłowski.

SaveTheDate Lublin Grafika
 

W Andrzejkowe popołudnie zapraszamy do udziału w Seminarium Inwestycyjnym i Koktajlu z cyklu wydarzeń organizowanych przez Inicjatywę Drugie Życie Budynków.

• Miejmy wpływ na przestrzenie Polskich Miast, by stawały się piękniejsze i bardziej przyjazne mieszkańcom!
• Dyskutujemy, dzieląc się dobrymi praktykami, aby procesy inwestycyjne przebiegały taniej, sprawniej i szybciej!

Deweloperzy coraz chętniej sięgają po budynki, które można poddać modernizacji lub rewitalizacji. Dlaczego nieruchomości, które do tej pory budziły niechęć stają się tak modne? Powodów tego jest kilka: brak atrakcyjnych działek w miastach, ale też moda na nieruchomości z duszą. Udane rewitalizacje, które odbiły się szerokim echem na polskim rynku nieruchomości przekonują sceptyków, że starsze budynki mogą być nie tylko sukcesem wizerunkowym, ale też ciekawe pod względem biznesowym. Takich perełek jest na rynku coraz więcej! Co ważne, projekty wymagające przebudowy, zmiany przeznaczenia budynku, nadawania im nowego życia, czy w końcu współpracy z konserwatorem zabytków przestały przerażać inwestorów.

Eksperci rynku nieruchomości komercyjnych zgadzają się co to tego, że koniunktura na polskim rynku będzie przesuwała się w stronę rewitalizacji istniejącej zabudowy i nadania jej nowych form i funkcji. O sytuacji w Polsce i w u naszych sąsiadów mieliśmy przyjemność dyskutować podczas wrześniowej konferencji „Drugie Życie Budynków. Polska i CEE”.

Naturalnym kierunkiem naszej dyskusji są spotkania w regionach! Wspólnie z Państwem chcemy poznać kierunki polityki przestrzennej polskich miast, zapoznać się z ich planami inwestycyjnymi i zestawiać je z doświadczeniami praktyków rynku. Wraz z naszymi partnerami przedstawimy także nieruchomości, którym nadano już drugie życie lub te, które wciąż na tę szansę czekają.

Więcej informacji oraz agendę spotkania znajdą Państwo tutaj oraz na stronie internetowej wydarzenia http://bluevine.pl/konferencja/seminariuminwestycyjne/

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, prosimy jednak o wcześniejszą rejestrację na stronie wydarzenia.
Link do rejestracji http://bluevine.pl/konferencja/seminariuminwestycyjne/

Zapraszamy!


Członkowie

Jeśli chcesz być informowany o bieżącej działalności PL "Lewiatan", zapisz się na nasz bezpłatny newsletter: