Zapraszamy na ŚNIADANIE BIZNESOWE_29.03.2023 godz. 10:00

Szanowni Państwo,

Franczewska Nieruchomości Adrianna Franczewska-Krupa, Mariusz Krupa s.c. oraz Pracodawcy Lubelszczyzny “Lewiatan” serdecznie zapraszają na ŚNIADANIE BIZNESOWE poświęcone rynkowi nieruchomości. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Śniadanie biznesowe odbędzie się w dniu 29.03.2023r. (środa) w godz. 10:00 – 12:00
w siedzibie firmy Franczewska Nieruchomości
Adrianna Franczewska-Krupa, Mariusz Krupa s.c.,
ul. Zwycięska 6A, Galeria ZONE I piętro, 20-555 Lublin

Śniadanie biznesowe 29.03.2023

Spotkanie jest dedykowane dla osób zainteresowanych rynkiem nieruchomości.Podczas spotkania porozmawiamy o aktualnej sytuacji oraz perspektywach rozwoju i możliwościach inwestowania na rynku nieruchomości. Przedstawimy praktyczne wskazówki i omówimy wyzwania, z którymi należy się zmierzyć przy realizacji tego typu inwestycji. Porozmawiamy również o prawnych aspektach związanych z działaniem na rynku nieruchomości.

Głównym celem spotkania jest przekazanie najistotniejszej wiedzy i informacji z branży nieruchomości ale również integracja środowiska biznesowego i wymiana kontaktów. Przy porannej kawie w przyjaznej atmosferze będą mieli Państwo okazję poznać się, porozmawiać i wymienić swoimi doświadczeniami!

Zapraszamy do udziału!
Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona! Prosimy o rejestrację i potwierdzenie uczestnictwa do dnia 27.03.2023 tel: 81 53 24 333 lub e-mail: biuro@prywatni.lublin.pl


Członkowie

Jeśli chcesz być informowany o bieżącej działalności PL "Lewiatan", zapisz się na nasz bezpłatny newsletter: