Zapraszamy na pierwsze z cyklu spotkań “Rynek pracy i wyzwania lubelskich przedsiębiorców”, wieczór włoski_ 27.04.2023

Szanowni Państwo,

W zawiązku z realizacją projektu „Dialog na temat rynku pracy. Uchodźcy i inne grupy znajdujące się w niekorzystnej sytuacji” zapraszamy do udziału w cyklu spotkań “Rynek pracy i wyzwania lubelskich przedsiębiorców”. Podczas cyklu spotkań porozmawiamy z ekspertami rynku pracy, partnerami społecznymi, pracodawcami oraz pracownikami. Spotkania będą doskonałą możliwością do nawiązania nowych relacji! Każde ze spotkań zwieńczy uroczysta kolacja. Każda z nich przeniesie nas w kulinarną podróż do różnych zakątków świata!

Pierwsze spotkanie z cyklu odbędzie się już 27.04.2023 r. (czwartek)
o godz. 15:00 (rejestracja od godziny 14:45)

w restauracji “Za Kulisami”, Plac Teatralny 1, 20-029 Lublin (budynek Centrum Spotkania Kultur, wejście od ul. M.C. Skłodowskiej).

W programie: merytoryczne prelekcje, networking i kolacja we włoskim stylu!

 

Spotkanie 1

Będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa podczas spotkania! W pierwszej części spotkania zapraszamy Państwa na wystąpienia ekpertów. Swoje prelekcje przedstawią nam: Nadia Kurtieva, Starsza Specjalistka ds. Zatrudnienia, Departament Pracy Konfederacji Lewiatan, Beata Janczak, Dyr. Centrum Obsługi Przedsiębiorców ARP S.A w Lublinie oraz Małgorzata Połok, Dyplomowany coach, trener biznesu oraz właścicielka firmy INSPIRACJA I ROZWÓJ.

AGENDA SPOTKANIA

Po części merytorycznej zapraszamy na networking i rozmowy w doborowym towarzystwie.

Cykl uroczystych kolacji zaczniemy od słonecznej Italii, bogatej w śródziemnomorskie smaki. Wyjątkowe włoskie potrawy, przygotowane z najlepszych składników według tradycyjnych receptur to gwarancja udanego wieczoru! Porwiemy Państwa w niezapomnianą, kulinarną podróż! To będzie prawdziwa uczta!

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona do 40 osób. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń!!!
Udział osób zgłoszonych poza listą obecności jest odpłatny i wynosi 120 zł (płatność gotówką na miejscu).

Zapraszamy do rejestracji za pomocą e-mail: biuro@prywatni.lublin.pl lub tel: 81 53 24 333

 

Spotkanie organizowane jest w ramach projektu “Dialog Społeczny – Godna Praca” dofinansowanego przez Norwegię poprzez Fundusze Norweskie 2014-2021 w ramach Programu “Dialog Społeczny – Godna Praca”.


Członkowie

Jeśli chcesz być informowany o bieżącej działalności PL "Lewiatan", zapisz się na nasz bezpłatny newsletter: