Zapraszamy na drugie z cyklu spotkań “Rynek pracy i wyzwania lubelskich przedsiębiorców”, wieczór z kuchnią hinduską_ 25.05.2023

Szanowni Państwo,

W zawiązku z realizacją projektu „Dialog na temat rynku pracy. Uchodźcy i inne grupy znajdujące się w niekorzystnej sytuacji” zapraszamy do udziału w kolejnym spotkaniu z cyklu “Rynek pracy i wyzwania lubelskich przedsiębiorców”!

Tym razem zapraszamy na spotkanie pod nazwą Otoczenie Twojej firmy – gospodarka i rynek pracy przyszłości. Partnerem merytorycznym wydarzenia jest firma Deloitte.

Spotkanie odbędzie się już 25.05.2023 r. (czwartek)
o godz. 15:00 (rejestracja od godziny 14:45)
w restauracji “Za Kulisami”, Plac Teatralny 1, 20-029 Lublin
(budynek Centrum Spotkania Kultur, wejście od ul. M.C. Skłodowskiej).

Spotkanie 2

W pierwszej części spotkania zapraszamy Państwa na wystąpienia ekspertów z firmy Deloitte oraz Miejskiego Urzędu Pracy w Lublinie. Prelekcje wygłoszą Anna Rączkowska, Partner w Dziale Doradztwa Podatkowego Deloitte; Izabela Staszewska-Kula, Starszy Menedżer w dziale Doradztwa Podatkowego Deloitte; Robert Uhl, Adwokat, Partner, Deloitte Legal; Dominika Alicka, Partner Associate w Dziale Doradztwa Podatkowego Deloitte oraz Katarzyna Kępa, Dyrektor Miejskiego Urzędu Pracy w Lublinie.

Porozmawiamy o sytuacji na rynku pracy, a także otoczeniu gospodarczym istotnym dla przedsiębiorców z woj. lubelskiego.

Spotkanie będzie okazją do posłuchania o interesujących rozwiązaniach podatkowych takich jak estoński CIT. Poruszony zostanie temat nowej instytucji prawnej – fundacji rodzinnej. Przedstawimy aktualne programy wsparcia dla przedsiębiorców z Lubelszczyzny.

AGENDA SPOTKANIA

Wydarzenie będzie okazją do nawiązania relacji biznesowych oraz poszerzenia sieci kontaktów pomiędzy przedsiębiorcami z regionu.

Po części merytorycznej zapraszamy Państwa na uroczystą kolację w hinduskim stylu! 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Zapraszamy do rejestracji za pomocą e-mail: biuro@prywatni.lublin.pl lub tel: 81 53 24 333

Udział w spotkaniu jest bezpłatny!

Spotkanie organizowane jest w ramach projektu “Dialog Społeczny – Godna Praca” dofinansowanego przez Norwegię poprzez Fundusze Norweskie 2014-2021 w ramach Programu “Dialog Społeczny – Godna Praca”.


Członkowie

Jeśli chcesz być informowany o bieżącej działalności PL "Lewiatan", zapisz się na nasz bezpłatny newsletter: