Zapraszamy na ŚNIADANIE BIZNESOWE_18.05.2023 godz. 10:00

Szanowni Państwo,

Voltmax Sp. z o.o. oraz Pracodawcy Lubelszczyzny “Lewiatan” serdecznie zapraszają na ŚNIADANIE BIZNESOWE. Temat przewodni spotkania to Odnawialne Źródła Energii i Elektromobilność. Udział w spotkaniu jest bezpłatny!

Śniadanie biznesowe odbędzie się w dniu 18.05.2023r. (czwartek) o godz. 10:00
w VOLTMAX CENTER
,
ul. Nałęczowska 75, 20-701 Lublin

Śniadanie biznesowe Voltmax

Firma Voltmax Sp. z o.o. oferuje najbardziej  zaawansowane technologie oraz efektywne rozwiązania z obszaru energii odnawialnej. Promuje elektromobilność zapewniając dostęp do nowych elektrycznych środków transportu. Uczestnicy spotkania zapoznają się z ofertą firmy oraz dowiedzą się, jak można zaoszczędzić dzięki wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii. Eksperci doradzą, jakie rozwiązania będą dla Państwa najlepsze!Podczas spotkania porozmawiamy o:

  • Instalacjach fotowoltaicznych, pompach ciepła i klimatyzacji
  • Magazynach energii
  • Cenach energii dziś i w przyszłości
  • Poruszaniu się na elektrycznych hulajnogach i rowerach

Uwaga! W VOLTMAX CENTER znajduje się warsztat samochodowy! Zainteresowani będą mogli umówić się na wymianę opon oraz serwis samochodu!

Spotkanie to również znakomita okazja do nawiązania kontaktów, budowania pozytywnych relacji a także wymiany praktycznych doświadczeń. Podczas Śniadania Biznesowego będzie czas na wzajemne poznanie się, rozmowy i wymianę wizytówek. Mamy dla Państwa przygotwany pyszny poczęstunek!

Zapraszamy do udziału!
Uwaga! Liczba miejsc jest  ograniczona! Prosimy o rejestrację i potwierdzenie uczestnictwa do dnia 16.05.2023 tel: 81 53 24 333 lub e-mail: biuro@prywatni.lublin.pl


Członkowie

Jeśli chcesz być informowany o bieżącej działalności PL "Lewiatan", zapisz się na nasz bezpłatny newsletter: