Konferencja LDNiB – IBM, Microsoft oraz dotacje unijne

Konferencja

Zapraszamy na pierwszą edycję międzynarodowej konferencji Lubelskie Dni Nauki i Biznesu, która odbędzie się w dniach 10-15.06.2016 r. W ciągu 6 dni odbędą się warsztaty, panele dyskusyjne oraz wykłady, których głównymi tematami będą: IT, innowacje, badania naukowe, inwestycje i projekty unijne. Organizator konferencji Lubelski Inkubator Technologii Informatycznych zapewnia, że uczestnicy zyskają nowe kontakty biznesowe oraz możliwość wymiany doświadczeń z przedstawicielami firm i osobami ze świata nauki. Organizacja Pracodawcy Lubelszczyzny “Lewiatan” jest partnerem wydarzenia.

Dlaczego warto przyjść na konferencję?

Wśród prelegentów znajdą się przedstawiciele takich firm, jak Microsoft, HP, IBM, Comarch, Lenovo czy OKI. Część tematyczną dotyczącą dotacji poprowadzą m.in. reprezentanci PARP, CBiP, LAWP oraz NCBR. Patronat nad wydarzeniem objęli Krzysztof Hetman, WSPiA oraz Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego.

Wydarzenie składa się z trzech części:

 • WySPA.IT – konferencja informatyczna, 10.06. Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji – harmonogram. Cel: możliwość pozyskania potencjalnych pracowników wśród studentów kierunków ścisłych, przede wszystkim informatycznych.
 • WD2016 – konferencja naukowa, 11-13 czerwca, Lubelskie Centrum Konferencyjne – harmonogram. Będzie to konferencja naukowa i doktorancka, z sesjami referatowymi i plakatowymi.
 • NBD2016 – konferencja biznesowa, 14-15 czerwca, Lubelskie Centrum Konferencyjne – harmonogram. Główne cele i korzyści dla przedsiębiorców: nawiązanie nowych kontaktów biznesowych, zacieśnienie współpracy nauki i biznesu, poszerzenie wiedzy na temat najnowszych rozwiązań naukowych i badawczych.

 Do udziału w konferencji zapraszamy:

 • przedsiębiorców, właścicieli MSP i kadrę kierowniczą firm,
 • pracowników administracji,
 • naukowców.

Pierwszego dnia części biznesowej konferencji (14.06.) uczestnicy będą mogli dowiedzieć się wszystkiego nt. obecnej perspektywy finansowej i dotacji unijnych. Przedstawicieli PARP, LAWP i NCBiR opowiedzą o dotacjach na pozyskanie środków wspierających prowadzenie prac badawczo-rozwojowych oraz ich komercjalizacji i wdrożeń. Będzie to pierwsza w Lublinie konferencja, która opowie o dotacjach w tak kompleksowy sposób, aż o trzech aspektach: nt. programów międzynarodowych, krajowych i regionalnych. Takie inicjatywy zwykle dzieją się głównie w Warszawie, a inkubator LITI zorganizował po raz pierwszy takie forum w Lublinie.

Drugiego dnia części biznesowej (15.06.) uczestnicy będą mogli wziąć udział aż w 5-ciu strefach:

 • biznesowej (ekonomiści, w tym znany Marek Zuber, przedstawiciele firmy Comarch, Netrix, MebelBox, Solet i wiele innych firm),
 • dla startupów,
 • dla branży nieruchomości,
 • strefa firm rodzinnych,
 • strefa współpracy Biznes-Nauka-Samorząd.

Z pewnością każdy znajdzie cos dla siebie!

Program

Rejestracja

 


Członkowie

Jeśli chcesz być informowany o bieżącej działalności PL "Lewiatan", zapisz się na nasz bezpłatny newsletter: