Konferencja Coach, Trener, Doradca – podsumowanie

W dniach 22-23 kwietnia odbyła się w Lublinie konferencja pt. Coach, Trener, Doradca – zawodami XXI wieku. Związek Pracodawcy Lubelszczyzny “Lewiatan” był partnerem wydarzenia. Tematem przewodnim konferencji była “Przedsiębiorczość z pasją”. Program wydarzenia obfitował w wiele interesujących prelekcji i warsztatów. Podczas konferencji mówiono m.in. o mentoringu, storytellingu, Theory U, user experience, design thinking. Do udziału w wydarzeniu zaproszono wybitnych przedstawicieli świata nauki i praktyków – specjalistów i autorytety z dziedziny coachingu, trenerstwa i doradztwa, m.in. prof. Andrzej Blikle, dr Marcin Chłodnicki, Jacek Rozenek, Mariusz Cyzio, Rafał Kołodziej, Joanna Zawada-Kubik, Małgorzata Żukowska, Małgorzata Fryszkiewicz, którzy podzielili się z uczestnikami swoją wiedzą oraz zaprezentowali praktyczne narzędzia i rozwiązania przydatne w codziennym życiu, w tym w prowadzeniu biznesu.

co1

co2

Jednym z prelegentów konferencji był Pan Dariusz Jodłowski, Prezes Zarządu PL „Lewiatan”, który wspólnie z Panią Małgorzatą Fryszkiewicz wygłosił prelekcję “Coaching holistyczny jako metoda zwiększania efektywności przedsiębiorstw. Perspektywa pracodawcy – menedżera i coacha”.

co4

co5

Dziękujemy organizatorom za możliwość uczestnictwa w tak ciekawym i inspirującym wydarzeniu. Już dzisiaj zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w kolejnej edycji konferencji. Naprawdę warto!


Członkowie

Jeśli chcesz być informowany o bieżącej działalności PL "Lewiatan", zapisz się na nasz bezpłatny newsletter: