Zapraszamy na seminarium „Zmiany podatkowe, dotacje na ekspansję zagraniczną i kodeks antykorupcyjny – wyzwania w 2018 roku”

Zmiany w kluczowych obszarach podatkowych nie zwalniają tempa. Z pewnością chcecie Państwo być na bieżąco, dlatego zapraszamy Was na spotkanie, którego partnerem są Pracodawcy Lubelszczyzny Lewiatan, organizowane we współpracy z Urzędem Miasta Lublin -  Zmiany podatkowe, dotacje na ekspansję zagraniczną i kodeks antykorupcyjny – wyzwania w 2018 roku”

Seminarium poprowadzą eksperci z PWC, którzy opowiedzą o sferze podatkowej uzupełniając dodatkowo obszarem z zakresu bezzwrotnego wsparcia na rozpoczęcie lub rozwój działalności eksportowej oraz tematyką związaną z wyzwaniami i obowiązkami antykorupcyjnymi w świetle ustawy o jawności życia publicznego.

Udział w seminarium jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. Nadesłanie zgłoszenia nie jest równoznaczne z jego przyjęciem, zapraszamy do przybycia po otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia. Prosimy o zgłoszenie maksymalnie 2 osób z jednej spółki.

Szczegóły wydarzenia:

Data: 20 lutego 2018 r., godz. 9:30 – 15:15
Miejsce: Trybunał Koronny, Rynek 1, Lublin

W celu zarejestrowania się na spotkanie prosimy o uzupełnienie formularza rejestracyjnego podanego w linku poniżej:

https://www.pwc.pl/pl/wydarzenia/2018/seminarium-lublin-wyzwania-2018-roku.html . 

Pełną agendę spotkania znajdą Państwo na stronie wydarzenia.


Członkowie

Jeśli chcesz być informowany o bieżącej działalności PL "Lewiatan", zapisz się na nasz bezpłatny newsletter: