Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Biznes Lubelskie – 30.08.2018

Z przyjemnością informujemy, iż PL “Lewiatan został współorganizatorem kolejnego spotkania Z CYKLU „BIZNES LUBELSKIE”. Zachęcamy do zapoznania się z programem wykładów i zapraszamy do udziału w wydarzeniu!

Spotkanie odbędzie się
w Lublinie 30 sierpnia 2018 r. (czwartek) w godzinach 16:30 -19:15 – rejestracja od godz. 16:00, Hotel Hampton by Hilton, al. Kompozytorów Polskich 1.

Podczas wydarzenia pracownicy UMWL przedstawią możliwości atrakcyjnego wsparcia działalności firm, m.in. w zakresie promocji, udziału w targach i misjach zagranicznych. Z kolei lokalny przedsiębiorca, wiceprezes Bon Appetit Sp. z o. o. opowie jak odnieść sukces w biznesie na Lubelszczyźnie. O tym jak najlepiej zaprezentować swoją firmę i siebie podczas publicznych wystąpień, rozmów biznesowych i kontaktów z mediami poprowadzi Anna Dąbrowska, wielokrotnie nagradzana i wyróżniana dziennikarka TVP3 Lublin. Zakończeniem spotkania jest wspólna kolacja uczestników z prelegentami, podczas której będzie można osobiście nawiązać nowe znajomości i poznać innych przedstawicieli firm i samorządów.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona.

Rejestracja na spotkanie odbywa się za pośrednictwem formularza, który znajduje się tutaj

Organizatorami konferencji są również Agencja Cumulus PR Sp. z o.o., członek PL “Lewiatan” oraz Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego.

biznes_lub_zaproszenieA4_lublin3008_2M_Lewiatan


Członkowie

Jeśli chcesz być informowany o bieżącej działalności PL "Lewiatan", zapisz się na nasz bezpłatny newsletter: