Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Biznes Lubelskie – 08.10.2018

Szanowni Członkowie PL “Lewiatan”,

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na kolejne spotkanie Z CYKLU „BIZNES LUBELSKIE”!

Spotkanie odbędzie się
w Lublinie 8 października 2018 r. (poniedziałek) w godzinach 16:30 -19:15 – rejestracja od godz. 16:00, Hotel Hampton by Hilton, al. Kompozytorów Polskich 1.

O tym jak odnieść sukces w biznesie opowiedzą kolejni wyjątkowi prelegenci:

Podczas wydarzenia pracownicy UMWL przedstawią możliwości atrakcyjnego wsparcia działalności firm, m.in. w zakresie promocji, udziału w targach i misjach zagranicznych. Z kolei lokalny przedsiębiorca, Artur Tymiński, założyciel i współwłaściciel BIO BERRY POLAND Sp. z o.o., opowie jak odnieść sukces w biznesie na Lubelszczyźnie. O tym jak najlepiej zaprezentować swoją firmę i siebie podczas publicznych wystąpień, rozmów biznesowych i kontaktów z mediami opowie Andrzej Baryła, wielokrotnie nagradzany i wyróżniany prezenter oraz dziennikarz TVP3 Lublin. Zakończeniem spotkania jest wspólna kolacja uczestników z prelegentami, podczas której będzie można osobiście nawiązać nowe znajomości i poznać innych przedstawicieli firm i samorządów.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona!
Rejestracji mogą Państwo dokonać za pośrednictwem formularza, który znajduje się tutaj.

Organizatorem konferencji jest firma członkowska PL “Lewiatan” – Agencja Cumulus PR Sp. z o.o., na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego. PL “Lewiatan” został współorganizatorem wydarzenia.
Biznes Lubelskie ostatnie


Członkowie

Jeśli chcesz być informowany o bieżącej działalności PL "Lewiatan", zapisz się na nasz bezpłatny newsletter: