Zapraszamy na Seminarium Eksperckie „Jak przygotować się na rewolucyjne zmiany w systemie podatkowym” – 28.01.2019

Szanowni Państwo,

Wraz z naszą firmą członkowską – Uchman i Partnerzy Sp. z o. o. zapraszamy na Seminarium Eksperckie „Jak przygotować się na rewolucyjne zmiany w systemie podatkowym”

Uchman i Partnerzy nowe logo

l_lew_sm
 

Zapraszamy właścicieli i pracowników naszych firm członkowskich już

28 stycznia (poniedziałek) w godz. 9:00 – 12:00
do siedziby firmy Uchman i Partnerzy sp. z o. o.
ul. Diamentowa 2, 20-447 Lublin

Szkolenie poprowadzi: Maria Uchman – doradca podatkowy, MBA, trener, prezes zarządu Uchman i Partnerzy sp. z o.o. oraz Członek Rady Nadzorczej Pracodawców Lubelszczyzny “Lewiatan”

Tematyka: Zmiany w systemie podatkowym. Celem seminarium jest zapoznanie osób decyzyjnych w firmie (zarządu, głównych księgowych, dyrektorów finansowych) ze skutkami zmiany systemu podatkowego w przestrzeni międzynarodowej i krajowej. Jakościowe zmiany systemu podatkowego i wzrost wykrywalności niepożądanych zachowań wymuszają zmianę w podejściu do zarządzania obszarem podatkowym w firmie. Na seminarium zostaną zaprezentowane szczególnie newralgiczne obszary zmian oraz sposoby ich identyfikacji i kontroli w firmie.

Szczegółowy program Seminarium znajdziecie Państwo tutaj .

Liczba miejsc ograniczona (10 osób)! Szkolenie jest bezpłatne.

Uprzejmie prosimy o zgłoszenia i potwierdzenie obecności do dnia 25.01.2019r.: mailowo: biuro@prywatni.lublin.pl lub telefonicznie: 506 678 994.

Zapraszamy!


Członkowie

Jeśli chcesz być informowany o bieżącej działalności PL "Lewiatan", zapisz się na nasz bezpłatny newsletter: