Zapraszamy na pierwsze spotkanie z cyklu “Biznes to relacje” 06.02.2019r.

Szanowni Państwo,

Pierwsze z cyklu niezwykłych wydarzeń już niedługo w Lublinie! Pracodawcy Lubelszczyzny “Lewiatan” wraz z Panem Ireneuszem Osińskim zapraszają na organizowany wspólnie cykl spotkań networkingowych “Biznes to relacje”.

Pierwsze spotkanie pt.: “Budowanie relacji – marketing relacyjny”
odbędzie się już
6 lutego 2019r. w godz: 10:30-13:30
w Hotelu LUBHOTEL w Lublinie, ul. Krańcowa 107A

ABY ZOBACZYĆ JAK WYGLĄDAJĄ NASZE EVENTY BIZNESOWE KLIKNIJ TUTAJ

Udział w spotkaniu jest bezpłatny! Zachęcamy do rejestracji! Można to zrobić KLIKAJĄC TUTAJ

BIZNES TO RELACJE - plakat LUBLIN

Tego nie możesz przegapić! Cykl spotkań networkingowych to doskonała okazja dla przedsiębiorców z obszaru Lubelszczyzny do nawiązania kontaktów biznesowych oraz wymiany poglądów i doświadczeń.

WYJĄTKOWI PRELEGENCI:
2 Irek OBC kopia

Ireneusz Osiński – z wykształcenia psycholog i producent filmowy. Obecnie przedsiębiorca, szkoleniowiec, wykładowca i ekspert Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku. Łowca talentów, mówca, networker i mentor biznesowy. Fundator i prezes Fundacji na Rzecz Rozwoju Talentów. Pełnomocnik Zarządu ds. Relacji Biznesowych Związku Pracodawców Pomorza. Zawsze uśmiechnięty, energiczny, nastawiony na działanie. Potrafi w każdej osobie znaleźć unikalną wartość, którą trzeba pokazać światu. Ambasador Etycznego Biznesu i Networkingu. Edukator z misją stworzenia świata, w którym każdy osiąga wymarzone cele i jest szczęśliwym człowiekiem.

CF

Cezary Fryszkiewicz – Współwłaściciel, trener i coach Europejskiego Instytutu Psychologii Biznesu. Posiada 23-letnie doświadczenie zawodowe. Od 18 lat prowadzi szkolenia z zakresu budowania samodoskonalących się organizacji na wszystkich szczeblach zarządzania, psychologii sukcesu, skutecznych technik i psychologii sprzedaży, profesjonalnej prezentacji, negocjacji, wywierania wpływu na ludzi, komunikacji interpersonalnej, umiejętności trenerskich, automotywacji. Z wykształcenia lekarz psychiatra, biegły sądowy z zakresu psychiatrii. Certyfikowany trener The Lundbeck Institute w Danii. Certyfikowany coach ICC (International Coaching Community). Uczył się u najbardziej wpływowych liderów biznesu na świecie takich jak: m.in. Brian Tracy. Specjalista w zakresie metod coachingowych. Jest współzałożycielem i wykładowcą na studiach podyplomowych „Trener Biznesu” realizowanych we współpracy z Wyższą Szkołą Przedsiębiorczości i Administracji. Jego charyzma i entuzjazm sprawiają, iż niezwykle często w roli autorytetu zapraszany jest na liczne seminaria i prezentacje nie tylko w kraju, ale również za granicą. Przez klientów doceniany jest za wyjątkową umiejętność inspirowania i motywowania swoich słuchaczy do działania i poszukiwania najlepszych rozwiązań.

Kolejne spotkania już wkrótce:
1. Budowanie relacji
2. Zainwestuj w siebie (zdrowie; work-life balance; odpoczynek)
3. Start-up (Anioły Biznesu; proste spółki akcyjne; jak inwestować)
4. HR – Jak pozyskać i utrzymać pracownika?
5. Sprzedaż – skuteczne techniki
6. Inwestycje (we własny biznes, gotówka, nieruchomości, alternatywne formy inwestowania-w sztukę, wino, itp.)
7. Nieruchomości
8. Etykieta biznesu


Członkowie

Jeśli chcesz być informowany o bieżącej działalności PL "Lewiatan", zapisz się na nasz bezpłatny newsletter: