II Edycja Konferencji z cyklu “HR Przyszłości – co czeka Twoją Firmę?” Lublin, 13.03.2019

Szanowni Państwo,

Firma The Adecco Group - lider usług HR na świecie i w Polsce wraz z Konfederacją Lewiatan zapraszają na cykl konferencji „HR Przyszłości – co czeka Twoją firmę?”. Jedno z wydarzeń odbędzie się już niedługo w Lublinie!

HR przyszłości_Adecco

Zapraszamy już 13 marca 2019 o godzinie 9:00,
do Lubelskiego Centrum Konferencyjnego,
ul. Artura Grottgera 2, 20-029 Lublin

Rejestracja na wydarzenie dostępna jest pod linkiem: https://www.adecco.pl/pl-pl/conference-form

Udział w konferencji jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Główne tematy, które zostaną poruszone na Konferencji to między innymi ustawa o Pracowniczych Planach Kapitałowych (PPK), która zakłada utworzenie powszechnego, dobrowolnego i prywatnego systemu oszczędzania – współtworzonego przez pracowników, pracodawców i państwo. Employer Branding w kontekście procesu rekrutacji – co można zyskać, a co stracić nie dbając o markę pracodawcy. Zaprezentowane zostaną też Państwu przykłady z codziennej pracy rekrutacyjnej firmy Adecco, której eksperci opowiedzą o aktualnych wyzwaniach polskiego rynku pracy i alternatywnych sposobach pozyskania pracowników.

To będzie ważny głos w dyskusji na temat zmieniającego się rynku pracy. Managerowie Adecco – doświadczeni eksperci branży HR oraz uznani eksperci zewnętrzni, przedstawią zmieniające się regulacje prawne, omówią wyzwania, możliwości i rozwiązania w zakresie zatrudnienia. Konferencja Adecco to konieczna dyskusja na temat zmieniającego się prawa oraz aktualnych i ważnych tematów branży HR. Liczymy na Państwa obecność.

HR_Adecco_Konfederacja_program

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt:
Paulina Radomska, Specjalista Marketingu, The Adecco Group
paulina.radomska@adeccogroup.com
+48 723 190 492


Członkowie

Jeśli chcesz być informowany o bieżącej działalności PL "Lewiatan", zapisz się na nasz bezpłatny newsletter: