Zapraszamy na spotkanie dot. współpracy w ramach realizacji studiów dualnych 27.03.2019

Szanowni Państwo,

Studia dualne to doskonały sposób na połączenie nauki z pracą zawodową. Studia mają charakter praktyczny, łączą możliwość zdobywania wiedzy oraz doświadczenia. Student uczestniczy w zajęciach dydaktycznych na uczelni oraz pracuje w zakładzie pracy. Współpraca przy realizacji studiów dualnych, niesie również szereg korzyści dla pracodawców!

Pracodawcy Lubelszczyzny ”Lewiatan”, Lubelski Klub Biznesu oraz Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie serdecznie zapraszają do udziału w spotkaniu, którego celem jest omówienie możliwości współpracy w ramach realizacji studiów dualnych na kierunkach Administracja, Rachunkowość, Zarządzanie i Informatyka.

Spotkanie odbędzie się 27 marca o godz. 14.00
w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji – ul. Projektowa 4 w Lublinie.

Program spotkania:
1. „Sztuka skutecznego zatrudniania i motywowania pracowników w firmie XXI wieku”
- dr Joanna Mesjasz*
2. Jakie korzyści dają studia dualne Pracodawcom – prezentacja założeń projektu – Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie
3. Wystąpienia pracodawców – dobre praktyki
CEWAR Sp. z o.o. Sp. K.
ABM ABM Greiffenberger Polska Sp. z o.o.
4. Prezentacja laboratoriów badawczych WSEI.

Prosimy o potwierdzenie obecności: marcin.solan@wsei.lublin.pl lub anna.nowacka@wsei.lublin.pl

Prelegent:

* dr Joanna Mesjasz – Doradca, trener, coach i przedsiębiorca z ponad 20 letnim doświadczeniem na stanowiskach menedżerskich. Wieloletni praktyk zarządzania, m. in. Dyrektor Personalny GK Impel, Prezes Zarządu Spółki HRB, Wiceprezes Zarządu w Przedsiębiorstwie Inżynierii i Hydrotechniki TAN S.A, Członek Zarządu w Przedsiębiorstwie Przemysłu Spirytusowego POLMOS we Wrocławiu, Dyrektor ds. HORECA w Browarach OKOCIM i Browarach Dolnośląskich PIAST, Prezes Zarządu BIS w Lublinie.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdą Państwo również tutaj
Zapraszamy!


Członkowie

Jeśli chcesz być informowany o bieżącej działalności PL "Lewiatan", zapisz się na nasz bezpłatny newsletter: