Maciej Witucki prezydentem Konfederacji Lewiatan! Gala Nagród Lewiatana!

W dniu 27.06.2019 r. uczestniczyliśmy w Zgromadzeniu Ogólnym Konfederacji Lewiatan, podczas którego wybrano nowe władze organizacji. Prezydentem Konfederacji Lewiatan został dotychczasowy wiceprezydent Maciej Witucki, który w ubiegłym roku uzyskał rekomendację Zarządu Lewiatana na to stanowisko. Natomiast dotychczasowa Prezydent Konfederacji Lewiatan – Henryka Bochniarz została wybrana na przewodniczącą Rady Głównej Konfederacji. Na trzyletnią kadencję wybrano także nowe składy Zarządu i Rady Głównej Konfederacji Lewiatan.

Dodatkowo z dumą informujemy, iż Dariusz Jodłowski Prezes Pracodawców Lubelszczyzny „Lewiatan” został członkiem Rady Głównej Konfederacji Lewiatan.

Pełny skład Zarządu oraz Rady Głównej Konfederacji Lewiatan można znaleźć na stonie: http://konfederacjalewiatan.pl/aktualnosci/2019/1/maciej_witucki_prezydentem_lewiatana

Gratulujemy nowym władzom i życzmy wielu sukcesów!

IMG_8881-01

W dniu 27.06.2019 r. w Teatrze Polskim w Warszawie odbyła się również uroczysta Gala Nagród Lewiatana. W programie oprócz tradycyjnej części oficjalnej, wystąpił również Andrzej Seweryn w monodramie Szekspir Forever.

Nagrodę im. Andrzeja Wierzbickiego w kategorii firma mała i średnia, za pokazanie, że wizja i strategia są kluczem do sukcesu firm MSP, otrzymał Michał Akszak-Okińczyc z firmy ASO MR, będącej jednym wiodących dystrybutorów luksusowych samochodów w Europie.

Nagrodę im. Andrzeja Wierzbickiego w kategorii duża firma, za pokazanie jak z sukcesem łączyć rzemiosło z przemysłem, otrzymali Elżbieta i Zbigniew Grycanowie, twórcy formy Grycan – lody od pokoleń.

Nagroda im. Władysława Grabskiego, za budowanie dialogu administracji z biznesem, podwędrowała w ręce prezesa Prokuratorii Generalnej RP Mariusza Haładyja.

Za całokształt swojej działalności publicznej Nagrodę za odważne myślenie, wręczaną przez Konfederację Lewiatan i Fundację na Rzecz Myślenia im. Barbary Skargi, odebrała była prezydent Lewiatana, a obecnie przewodnicząca Rady Głównej Konfederacji Henryka Bochniarz.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym!


Członkowie

Jeśli chcesz być informowany o bieżącej działalności PL "Lewiatan", zapisz się na nasz bezpłatny newsletter: