Spotkanie informacyjne, Platforma Startowa Unicorn Hub, Warszawa 08.11.2019

Innowatorze, pomysłodawco dołącz do Platformy Startowej Unicorn Hub i rozwiń swój biznes! Do zgarnięcia aż 1 000 000 złotych wsparcia z PARP.

post-fb-20-roadtrip-warszawa-8.11

Już 8 listopada w godzinach 10:00 – 13:30 w siedzibie Centralnego Punktu Informacyjnego przy ul. Żurawiej 3/5 w Warszawie odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące możliwości rozwoju innowacyjnych pomysłów w ramach Platformy Startowej Unicorn Hub (ul. Żurawia 3/5, 00-503 Warszawa). Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się:

  • jak działa Platforma Startowa Unicorn Hub i jakie wsparcie oferuje,
  • jak wypełnić formularz aplikacyjny i nie popełnić prostych błędów,
  • jak przekuć potencjał w realny biznes i poznać historię start-upów, którym się udało.

Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy myślą o rozpoczęciu własnego biznesu. W szczególności osoby, które mają innowacyjny pomysł na nowy produkt lub usługę.

Innowacyjne przedsięwzięcia maja szansę na grant w wysokości do 1 mln złotych. na wprowadzenie produktu lub usługi na rynek lub też szansę na pozyskanie kapitału prywatnych inwestorów.

Wstęp na wydarzenia jest BEZPŁATNY.
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.
Wymagana jest rejestracja: http://bit.ly/rejestracja-roadtrip-warszawa

Więcej informacji oraz program wydarzenia dostępny jest TUTAJ.

W przypadku pytań dotyczących spotkania prosimy o kontakt mailowy pod adresem: spotkania@cpe.gov.pl lub telefoniczny pod numerem 22 378 31 77.

Zapraszamy również na stronę internetową: https://unicornhub.pl/

 

Projekt „Platforma Startowa – Unicorn Hub”
jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach osi priorytetowej I: Przedsiębiorcza Polska Wschodnia, działania 1.1 Platformy startowe dla nowych pomysłów, Poddziałania 1.1.1 Platformy startowe dla nowych pomysłów Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020 (POPW).

 


Członkowie

Jeśli chcesz być informowany o bieżącej działalności PL "Lewiatan", zapisz się na nasz bezpłatny newsletter: