Zapisy na konsultacje z coachem w ramach projektu “Mama na rynku pracy”

logotypy

 

Szanowni Państwo,

Ruszają indywidualne konsultacje z ekspertem w ramach projektu „Mama na rynku pracy”. Głównym celem konsultacji jest dostarczenie pracodawcom i menedżerom wiedzy i narzędzi, które będą pomocne przy zarządzaniu zespołem swoich pracowników i karierą kobiet. Natomiast zatrudnione przez przedsiębiorców kobiety, zgłoszone do projektu, zdobędą wiedzę i narzędzia, które będą pomocne przy zarządzaniu własną karierą. Nasi eksperci odpowiedzą na wszystkie nurtujące Państwa pytania i pomogą w budowaniu ścieżki kariery.

Wszystkich uczestników projektu zapraszamy do umówienia terminu u formy konsultacji.

Konsultacje dostępne są w formie indywidualnych spotkań bądź w formie on-line.

Konsultacje poprowadzi Europejski Instytut Psychologii Biznesu C.M. Fryszkiewicz:

Eksperci:
Małgorzata Fryszkiewicz – Od 18 lat prowadzi szkolenia, treningi, warsztaty grupowe z zakresu skutecznych technik i psychologii sprzedaży, asertywności i komunikacji interpersonalnej, radzenia sobie ze stresem, zarządzania czasem, zarządzania zasobami ludzkimi, rekrutacji i systemu ocen okresowych, Assessment/Development Center, umiejętności menedżerskich, budowania samodoskonalącej się organizacji, automotywacji i inteligencji emocjonalnej w biznesie, coachingu, kreatywności, negocjacji handlowych, umiejętności trenerskich oraz profesjonalnej prezentacji. Posiada certyfikat amerykańskiej firmy szkoleniowej Wilson Learning – Train the Trainer, Counsellor Salesperson. Licencjonowany Praktyk Neurolingwistycznego Programowania, uzyskała tytuł Licencjonowanego Mistrza Neurolingwistycznego Programowania. Licencjonowany Coach ICC (certyfikat – International Coaching Community). Uczyła się u najwybitniejszych trenerów biznesu na świecie, takich jak: Brian Tracy, Robert Dilts, Steven Giligan oraz Joseph O’Conor.
Cezary Fryszkiewicz –
Posiada 23-letnie doświadczenie zawodowe. Od 18 lat prowadzi szkolenia z zakresu budowania samodoskonalących się organizacji na wszystkich szczeblach zarządzania, psychologii sukcesu, skutecznych technik i psychologii sprzedaży, profesjonalnej prezentacji, negocjacji, wywierania wpływu na ludzi, komunikacji interpersonalnej, umiejętności trenerskich, automotywacji. Z wykształcenia lekarz psychiatra, biegły sądowy z zakresu psychiatrii. Certyfikowany trener The Lundbeck Institute w Danii. Certyfikowany coach ICC (International Coaching Community). Uczył się u najbardziej wpływowych liderów biznesu na świecie takich jak: m.in. Brian Tracy. Specjalista w zakresie metod coachingowych.

Więcej informacji o ekspertach można znaleźć TUTAJ

W załączniku znajdą Państwo więcej informacji o ekspertach.

Jak skorzystać z konsultacji?
Zapraszamy do kontaktu z Europejskim Instytutem Psychologii Biznesu w celu umówienia terminu i formy konsultacji z ekspertami:
Europejski Instytut Psychologii Biznesu C.M. Fryszkiewicz:
Tel: 81 532 21 76
E-mail: biuro@eipb.pl

W przypadku dodatkowych pytań  na temat projektu “Mama na rynku pracy” zapraszamy do kontaktu z biurem Pracodawców Lubelszczyzny “Lewiatan”, lidera projektu:
Tel: 81 53 24 333
E-mail: biuro@prywatni.lublin.pl


Członkowie

Jeśli chcesz być informowany o bieżącej działalności PL "Lewiatan", zapisz się na nasz bezpłatny newsletter: