Poznaj Naszych Przedsiębiorców Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „PARYS” Sp. z o.o.

Dziś chcielibyśmy Państwu przedstawić kolejną z zrzeszonych u nas firm, czyli Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „PARYS” Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „PARYS” Sp. z o.o. jest liderem w branży chemii i kosmetyków samochodowych w Polsce. Firma rozpoczęła działalność w 1991 roku i od samego początku jest związana z branżą motoryzacyjną.

PHU Parys

 

Podstawą działalności jest produkcja i sprzedaż hurtowa chemii motoryzacyjnej oraz akcesoriów samochodowych.
Produkty oferowane przez firmę PPH „PARYS” Sp. z o.o. są dostępne praktycznie na każdej stacji benzynowej w kraju, w sieciach hipermarketów, na myjniach samochodowych, w warsztatach samochodowych oraz sklepach motoryzacyjnych.

PPH „PARYS” Sp. z o.o. posiada wyłączność na dystrybucję na polskim rynku produktów marek Plak, Atas, SONAX, Prestone, Xeramic, Holts, Druchema, ERC, Rain-X, Quixx oraz Ring Automotive. Jesteśmy również dystrybutorem produktów Procter & Gamble – Ambi Pur Car w kanale stacji paliw i motoryzacyjnym na terenie Polski oraz NOXY® AdBlue®.
W ofercie znajdują się kosmetyki samochodowe, płyny eksploatacyjne, chemia dla myjni automatycznych i ręcznych, produkty dla warsztatów samochodowych i warsztatów blacharsko-lakierniczych) oraz akcesoria samochodowe.

PRODUKCJA
Zakład produkcyjny i magazynowy firmy, dzięki swojej powierzchni oraz wydajności, jest w stanie odpowiedzieć na coraz większe zapotrzebowanie z rynku zarówno na wytwarzanie, jak i przechowywanie wyprodukowanych towarów. Nowoczesne, w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne mogą na wielką skalę wytwarzać wszelkiego rodzaju płyny eksploatacyjne dla motoryzacji, takie jak: płyny do chłodnic, płyny do spryskiwaczy, płyny do szyb czy AdBlue®. Wyróżnia je niezwykle wysoka powtarzalność i dokładność procesów produkcji oraz konfekcjonowania płynów. Laboratorium znajdujące się na terenie zakładu, zapewnia kontrolę jakości na każdym etapie produkcji oraz jej monitoring pod kątem właściwego przygotowania surowców i receptur.
Firma stawia na innowacyjność, której przykładem może być produkcja płynów ekologicznych czy płynów do spryskiwaczy z technologią hydrofobową. W zakładzie wytwarzane są produkty posiadające krajowe i międzynarodowe certyfikaty np. ITS i DEKRA. Obiekt posiada również całkowicie niezależne zbiorniki do przechowywania i odseparowane linie do konfekcjonowania AdBlue®. Dzięki temu możliwe jest zachowanie 100% czystości tego produktu, zgodnie z wymogami normy ISO 22241.

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA
PPH „PARYS” Sp. z o.o. należy do grona dynamicznie rozwijających się firm, co wielokrotnie zostało docenione zaszczytnym tytułem Gazeli Biznesu. Firma znalazła się również wśród Diamentów miesięcznika Forbes oraz otrzymała liczne wyróżnienia ze strony dostawców.

CENTRUM LOGISTYCZNE
Jednym z głównych priorytetów firmy PPH „PARYS” Sp. z o.o. jest zapewnienie klientom wysokiej dostępności towaru i krótkiego terminu realizacji dostaw. Magazyn jest zarządzany poprzez elektroniczny system WMS. Ma pojemność kilkunastu tysięcy miejsc paletowych. Pozwalają one nie tylko na przechowywanie gotowych produktów, ale również na odpowiednie zabezpieczenie surowców.
Centrum logistyczne spełnia wszystkie normy UE dotyczące przechowywania towarów niebezpiecznych.

CERTYFIKOWANY SYSTEM ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ ORAZ ZARZĄDZANIA ŚRODOWISKOWEGO
Ciągły rozwój PPH „PARYS” Sp. z o.o. jest równoznaczny z coraz wyższymi standardami spełnianymi przez firmę. Ich podstawą jest utrzymywanie wysokiej i powtarzalnej jakości sprzedawanych i wytwarzanych produktów. W związku z tym, firma podjęła decyzję o wdrożeniu Systemu Zarządzania Jakością oraz Systemu Zarządzania Środowiskowego w zakresie rozwoju, produkcji oraz dystrybucji kosmetyków i chemii samochodowej, a także kompleksowej obsługi klientów hurtowych. System zarządzania, oparty o międzynarodowe normy ISO 9001:2015 oraz ISO 14001:2015 to kolejny krok w ramach działalności firmy potwierdzający jej ciągłe doskonalenie. Dzięki certyfikacji ISO każdy z klientów firmy może mieć pewność, że współpracując z firmą PPH „PARYS” Sp. z o.o., ma do czynienia z najlepszą jakością oferowanych produktów.

Zachęcamy do zajrzenia na stronę internetową:www.parys.pl
https://www.parys.pl/system-zarzadzania-jakosci-iso/

 


Członkowie

Jeśli chcesz być informowany o bieżącej działalności PL "Lewiatan", zapisz się na nasz bezpłatny newsletter: