Zapraszamy na Lewiatan Business Networking – bezpłatne spotkanie online 28.01.2021 r. g. 9:30

Szanowni Państwo,
Członkowie Pracodawców Lubelszczyzny “Lewiatan”,

Serdecznie zapraszamy na spotkanie networkingowe członków Związków Regionalnych Lewiatana w ramach wspólnej inicjatywy pod hasłem „Poznajmy się!”, które odbędzie się online 28 stycznia 2021 r. o godz. 9.30.

Firmy członkowskie zrzeszone w Lewiatanie, a także sieć naszych biur regionalnych, to ogromny potencjał kontaktów biznesowych i możliwości rozwojowych dla Państwa. Na przekór ograniczeniom spowodowanym pandemią pragniemy wykorzystać popularność komunikacji zdalnej, która bez dużych nakładów, konieczności przemieszczania się, organizowania delegacji itp. pozwala na spotkanie się osobom z różnych stron Polski i daje okazję odbycia efektywnych rozmów biznesowych na miejscu i w krótkim czasie.

Korzystając z doświadczeń Małopolskiego Związku Pracodawców zapraszamy na pierwsze pilotażowe ogólnopolskie śniadanie biznesowe Lewiatana zorganizowane „w Krakowie”. W trakcie będzie okazja poznać przedstawicieli biur regionalnych, którzy mogą wspomóc Państwa przy poszukiwaniu kontaktów (kontrahenci, lokalizacje, rozwój biur przedstawicielskich, rekrutacje) w danej lokalizacji, a także będzie to okazja spotkania kilkudziesięciu firm członkowskich Lewiatana, które zarejestrują się na spotkanie (lista będzie dostępna 27.01.).

Jeśli chcesz poznać przedstawicieli firm z różnych obszarów Polski i zaprezentować im swój biznes to serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu!

Lewiatan Business Networking

W agendzie spotkania:
9.30 – 9.50 Powitanie i przedstawienie idei Lewiatan Business Networking
9.50 – 11.10 Sesje w podgrupach w formule speed dating w „salach” na Wawelu, w Wierzynku, Sukiennicach, Barbakanie itp. W trakcie każdego z uczestników poprosimy o przedstawienie się|
11.10 – 11.30 Podsumowanie spotkania, rekomendacje dotyczące inicjatywy

Zainteresowanych prosimy o rejestrowanie się na formularzu online https://forms.gle/rafFCod62VZ3yjWY8 (dane osobowe widoczne będą tylko dla organizatora). Ilość miejsc ograniczona. Na dzień przed spotkaniem udostępnimy listę zarejestrowanych firm ze wskazaniem lokalizacji. W przypadku rezygnacji z udziału prosimy o powiadomienie. Link do spotkania zostanie udostępniony do godz. 8.30 w dniu spotkania.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: tel: 81 53 24 333 lub e-mail: biuro@prywatni.lublin.pl

 


Członkowie

Jeśli chcesz być informowany o bieżącej działalności PL "Lewiatan", zapisz się na nasz bezpłatny newsletter: