Polityka prywatności

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Organizacja Pracodawcy Lubelszczyzny „Lewiatan” zobowiązuje się do poszanowania prywatności użytkowników strony internetowej www.prywatni.lublin.pl oraz dołoży wszelkich starań w zakresie właściwego zabezpieczenia wszelkich powierzonych nam danych (“Dane Osobowe”).
Dane osobowe to wszelkie dane, używane do zidentyfikowania konkretnej osoby, obejmujące między innymi; imię i nazwisko, adres zamieszkania inny adres korespondencyjny, adres poczty elektronicznej lub inne informacje umożliwiające skontaktowanie się z daną osobą.

Nadmieniamy, że strony internetowe Pracodawców Lubelszczyzny „Lewiatan” można przeglądać bez podawania swoich personaliów.

Informacja o Administratorze
Administratorem użytkowników korzystających z witryny internetowej www.prywatni.lublin.pl jest Organizacja Pracodawcy Lubelszczyzny „Lewiatan” ul. 1-go Maja 16 (Biuro 1-go Maja 25), 20 – 410 Lublin, tel. 81 53 24 333, e-mail: biuro@prywatni.lublin.pl

Dane Osobowe
Dane, o które będziecie Państwo proszeni, to:
1. w większości przypadków – imię i adres e-mail.
2. w przypadku formularzy dotyczących realizacji oferty członkowskiej – pełne dane osobowe.

Dane osobowe użytkownika korzystającego z witryny internetowej www.prywatni.lublin.pl przetwarzane będą w celu realizacji oferty członkowskiej, podstawa prawna przetwarzania tych danych art. 6 ust. lit. a, c i d rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Odbiorcami danych osobowych użytkownika korzystającego z witryny internetowej www.prywatni.lublin.pl będą osoby upoważnione na podstawie prawa.

Dane osobowe użytkownika korzystającego z witryny internetowej www.prywatni.lublin.pl będą przechowywane przez okres wynikający z przepisów kancelaryjno-archiwalnych od zakończenia celu.

Każdy internauta, który poda swoje dane posiada prawo:
1. dostępu do treści swoich danych,
2. prawo ich sprostowania,
3. usunięcia,
4. ograniczenia przetwarzania,
5. przenoszenia danych,
6. wniesienia sprzeciwu,
7. cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania , którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
8. wniesienia skargi do PUODO gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych dotyczących przetwarzania ww. w celu narusza przepisy rozporządzenia UE o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;

Realizowanie oferty członkowskiej Pracodawców Lubelszczyzny „Lewiatan” wymaga podania w odpowiednim formularzu pełniejszych danych adresowych. Pola obowiązkowe są oznaczone. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Witryna internetowa Pracodawców Lubelszczyzny „Lewiatan” nie jest przeznaczona dla dzieci. W związku z tym nie zamierzamy zbierać danych osobowych od osób poniżej 16 roku życia i nie odpowiadamy za informacje zebrane od tej grupy wiekowej.

Bezpieczeństwo
W celu zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa danych zbieranych poprzez stronę internetową www.prywatni.lublin.pl Pracodawców Lubelszczyzny „Lewiatan”, zastosowano zabezpieczenia przesyłanych Państwa danych osobowych za pomocą szyfrowania połączenia przy użyciu protokołu SSL (Secure Socket Layer).

Wyrażenie zgody
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na warunki przedstawione wyżej.

W przypadku pytań związanych z innymi aspektami prywatności – związanych z użytkowaniem prosimy kierować na adres e-mail: biuro@prywatni.lublin.pl

Pliki cookies
Strona internetowa www.prywatni.lublin.pl, używa plików “cookies” w celu lepszego dostosowania się do potrzeb naszych użytkowników.
Brak zmiany ustawienia przeglądarki internetowej oznacza akceptację dla sto­so­wa­nych na stronie www.prywatni.lublin.pl pli­ków “co­okies”.


Członkowie

Jeśli chcesz być informowany o bieżącej działalności PL "Lewiatan", zapisz się na nasz bezpłatny newsletter: